background

Koopia

Ei ole olemas puitdetaili, mida valmistada ei saa

Restaureerimisega tegeledes tuleb tihtipeale vajadus välja vahetada mõni vana väsinud detail ning olemasoleva alusel  koopia valmistada. Koopia valmistamine on alati eritellimus, mida poest osta ei saa. Seepärast oleme spetsialiseerinud ka suurelt osalt kõikvõimalike puitkoopiate valmistamisele – olgu selleks kummuti sahtlinupp või trepp.
Kõikidele hinnaküsimistele vastame kiiresti, arvestades peamiselt kliendi soove, kuid pakume välja ka omapoolseid lahendusi. Seega ei pea nõudlik klient leppima oma kodu ehitusel poes müüdavate lahendustega, vaid saama just seda, mida ta soovib.

Küsitud koopiad:  trepid – terviklahendused koos piiretega, trepipostid, käsipuu postid, käsipuud, sahtlinupud,  mööblidetailid, profileeritud sarikaotsad, puitkaunistused, puitornamendid jms.

Talad/Sarikad

Vanadel mõisahoonetel või eramutel on tihtipeale vaja välja vahetada mõni väsinud kandekonstruktsiooni tala või sarikas, mis on mõõtudelt pikemad, laiemad ja paksemad kui turul müüdavad ehitusprussid. Seepärast pakume kliendile talasid eritellimusena, vastavalt soovitud mõõtudele

Laudise ja liistu koopia

Hinnakirjas on esile toodud turul olevate lauatoorikute paksuse ja laiuse maksimum, arvestades lõpptulemuseks hööveldatud ja profileeritud lauda või liistu.Profileeritud laua valmistame vastvalt kliendi soovi või vana koopia järgi.Laudu saab tellida nii poolpunnina kui täispunnina. Tellimuse täitmise aeg kuni 10 päeva.